Kategorie

Výrobci

Newsletter

Vaše fotečky

Prostor pro Vaše fotky.
Fotku stačí nahrát a je to.
Max.velikost je 200 kB.


ENLANDIA E-SHOP

je internetový obchod zabývající se prodejem kvalitního oblečení renomovaných značek. Najdete u nás zboží světových značek, které dovážíme z Anglie přímo z velkoskladu (GAP, GEORGE, LONSDALE, EARLAY DAYS a další).

PODVODY u nás nehledejte. Všechny ceny jsou včetně DPH. Kalkulace ceny prodávaného zboží odpovídá realitě a aktuálnímu kurzu GBP. Nevěřte podvodným nabídkám super kurzů. Zboží označené jako skladem je naskladněno v ČR a připraveno ihned k expedici. Avizované věrnostní body Vám budou připsány automaticky na Váš účet za cenu objednávky, kterou skutečně zaplatíte. Tyto body lze kdykoliv použít jako slevu na jakoukoliv další objednávku. Cena za poštovné (včetně balného) odpovídá tarifům České pošty bez navýšení.

KLADEME důraz především na kvalitu, a to jak na výběr oblečení, tak na doplňkovou nabídku našich služeb. Nabízíme Vám věrnostní program. Na dotazy se snažíme odpovědět co nejdříve. Zboží expedujeme do 24 hod od objednávky.

KAMENNÁ PRODEJNA byla nově otevřena v Pardubicích. Nabízíme zde velký výběr zboží za internetové ceny včetně možnosti zprostředkování nákupu zboží v zahraničí a vyzvednutí na prodejně. Zveme Vás tímto na nákupy.

S přáním pohodového nákupu

obchodní tým Enlandia